Atlétikasikerek

atletika_04Öt éremmel érkeztek haza október elsején Tatabányáról, a Regionális Atlétika versenyről a Kisfaludy Atlétika Kör diákjai. A 9-10 éves gyerekek a Grosics Gyula Stadionban mérték össze gyorsaságukat, ügyességüket 60 és 600 méteres síkfutásban, valamint távolugrásban.

Büszke lehet a környei kis atlétákra Demeterné Slezák Éva felkészítő, hiszen három arany, egy ezüst és egy bronzérmet szereztek. Kohl Dániel 60 méteres síkfutásban nem talált legyőzőre, atletika_08mögötte másodikként ért célba Balaskó Patrik. Dani távolugrásban is remekelt, 3,6 méteres teljesítménye a dobogó legmagasabb fokára repítette. A lányoknál Lopez Vega Hamka Emma 600 méteres síkfutásban utasított mindenkit maga mögé, Chnupa Vivien pedig távolugrásban szerzett bronzérmet. Élete első versenyeként könyvelhette el a megmérettetést Nagy Ádám, aki érmet ugyan nem szerzett, de Demeterné Slezák Éva szerint nagyon ügyesen helytállt. Gratulálunk a diákoknak és felkészítőjüknek, köszönet a fotókért Balaskóné Becker Anikónak.