Terdik Tamara – Fábián Zina, Cserháti Renáta, Balatoni Dóra – Hribár Anett, Békefi Alexandra, Mosolics Alexandra, Schlapak Brigitta – Molnár Zsuzsanna

cserék:Keliger Lilla, Belány Brigitta, Mohos Kitti, Pécsváradi Dorina, Németh Zsófia

edző: Raffai Sándor

gól:Molnár Zs., Mosolics A., Németh Zs.

A mieink végig nagyon jól játszva, elképesztő tempót diktálva megérdemelten nyerték meg a sorsdöntő mérkőzést. A kialakított helyzetek alapján az eredmény a vendégekre nézve hízelgő, a hazaiak a szezon taán legjobb teljesítményét produkálták. A lányok elérték, hogy az utolsó fordulóban már egy döntetlen is elegendő ahhoz, hogy 2012/2013 után ismét Környére kerüljön a bajnoki trófea!

Megye 1:

Környe – Lábatlan 1- 4 (1-1)

Farkas Gábor – Busai András, Kuti Horváth Richárd, Gyurkovits Gábor, Semjéni Ádám, Kiss Csaba, Adorjáni Balázs, Hideg Richárd, Horti Dávid, Miklós Dávid, Karasz Zoltán

gól:Gyurkovits G.

edző: Mészáros István

A vezetés megszerzése után volt esély a mérkőzés eldöntésére, de a kimaradt helyzetre az ellenfél góllal válaszolt, és a második félidőben sajnos kijött a két csapat közti különbség.

Ifi:

Környe – Lábatlan 0-6

U16:

Környe – Nagyigmánd 0-7

U14:

Környe – Nagyigmánd 2-1

U13 Bozsik tornán vett részt hétvégén Etén, melyen két győzelem, két vereség jött össze.

U11 is Bozsik tornán vett részt a hétvégén, ők Oroszlányon, és minden mérkőzésüket sikerrel abszolválták.

Öregfiúk:

Csolnok – Környe 4-4 (2-0)

4-1es hazai vezetésről felállt a csapat, és az utolsó előtti percben szerzett góllal meglepetésre ponttal tértek haza a mieink.