Mikulás napi tűzharc

3-4 osztályos „tűzharcos” gyerekek vették birtokba kedd délután az iskola tornatermét. Az intézményben régi hagyomány, hogy ilyenkor Mikulás napjához közeledve a kicsik házi kidobós versenyen mérik össze tudásukat.

Osztályonként 12 fő: hat fiú és hat lány alkotja a csapatot. A játékidő 10 perc. Az nyer, aki az ellenfél játékosai közül többet eltalál a labdával. Az izgalmas verseny két térfélen folyt, s a csapatkapitányok Mikulás sapkát viseltek. A játékvezetők, Vadász Éva és Kubicza Mihályné árgus szemekkel követték a játékot, segítségükre Benkőné Benczik Edit és Demeterné Slezák Éva volt.

Az izgalmas verseny végén a 4. b osztály csapata álhatott fel a képzeletbeli dobogó legfelső fokára. Második lett a 3.a, harmadik a 4.a és negyedik a 3.b.