Ragyogó formában Budai Anita

budai-anita-0428Megőrizte a portugáliai Világbajnokságon mutatott ragyogó formáját Budai Anita, a környei Gyémánt Kempo Sport Egyesület fiatal sportolója. Az ifjú hölgy legutóbb Gyöngyösön, a Mátra Kempo Kupa korosztályos bajnokságon, világbajnoki pontgyűjtő versenyen hat aranyérmet szerzett, s ő lett az OB legeredményesebb versenyzője is.

Majdnem 150 ifi és junior gyermek közel 340 számban mérette meg magát a Mátra Kempo Kupa korosztályos bajnokságon, ahol Budai Anita formagyakorlatban, fegyveres formagyakorlatban, önvédelemben, „C” viadalban, Stop Semi Contact-ban és földharcban sem talált legyőzőre, s szerzett hat aranyérmet. Anita ezzel az OB legeredményesebb versenyzője címet és az azzal járó hatalmas kupát is elhódította. Mint Bognár Leventétől, a tehetséges sportoló mesterétől megtudtuk, már jócskán bebiztosították a jövő évi VB szereplést is, hiszen az eddig gyűjtött pontok alapján már csak egy nagyon-nagy pechsorozat, vagy esetleg egy hosszan tartó sérülés veheti el Anitától a 2017-es VB kerettagságát.